Domovská stránka Blog Hurá, prázdniny jsou tady!

Hurá, prázdniny jsou tady!

12. 6. 2017

Prázdniny, sluníčko, koupání. Léto je tady a s ním i cesty k moři, na tábor, k babičce a dědovi.  Ať už pojedou děti samy nebo s vámi, nezapomeňte přibalit tři věci, které jsou na léto naprostou nutností – filmovou osušku, cestovní povlečení a fidget spinner. 😉 S výběrem poradíme.

Prázdninové osušky? Léto patří novým Mimoňům

Mimoni v davu

 

Stuart, Bob a Kevin. Malí žlutí hrdinové jsou zpět – 29. června má v kinech premiéru film Já, padouch 3, ve kterém hrají hlavní roli. Hlavní roli budou Mimoni o letošních prázdninách hrát i u vody. Na ručnících i osuškách.

Mimoni k vodě – výběr na RodinneBaleni.cz

Mimoni se nelíbí? Zkuste něco jiného. S novým příběhem se do kin vracejí Blesk McQueen a Auta, hitem posledních týdnů a měsíců je dvojice Máša a Medvěd. Kromě osušek a ručníků přibalte dětem také originální plážové pončo. Když se u vody zatáhne nebo zafouká, neprochladnou.

Speciální prázdninové povlečení. K babičce, na tábor, na chalupu

003072 LK VLOČKY

 

Mít kousek pokojíčku v cizí posteli? Proč ne. Svoje oblíbené hrdiny mohou mít děti pořád s sebou – pořiďte filmová povlečení v podobě, na jakou jsou zvyklé z domova, a uvidíte – až přijde čas jít spát, bude to bez problémů.

Nejoblíbenější filmová povlečení

 

Hit letošních prázdnin: Fidget spinner!

3944 Spinner 5 zelena 2

Točí školáci i předškoláci, točí teenageři i dospělí. Fidget spinner, hračka, která zkrátí dlouhou chvíli i pobaví. Na Rodinném balení fidget spinnery nechybí – máme základní model v několika barvách i spinnery speciálně tvarované.

Fidget spinnery – výběr RodinneBaleni.cz

Hledáte ještě něco jiného? Prosím, sestavte si prázdninovou výbavu pro dítě podle sebe.

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.