Domovská stránka Blog Jak vybrat dětské povlečení? Držte se 3 osvědčených pravidel

Jak vybrat dětské povlečení? Držte se 3 osvědčených pravidel

18. 8. 2017

Materiál, zapínání, barvy. Zaměřte při výběru dětského povlečení pozornost na ně a vždy vyberete správně. Podívejte se, jak na to.

Materiál. Nejlépe v režimu „snadná údržba“

Stejně jako u dospělých, i u dětí platí – zvolte to, co je příjemné. A co se snadno udržuje, dodejme. Rozlitá limonáda, zapomenutá čokoláda, barva z fixy zatoulané pod polštář – způsobů, jak rychle zašpinit i právě vyprané povlečení si najdou děti dost a dost. 😉 Doporučujeme univerzální bavlnu – je vhodná pro celoroční používání a vydrží časté praní. Vysokému zatížení odolávají i ekologické barvy – třeba u nás je máme na všech dětských povlečeních.

 

banner-text-pro-deti-disney

Zapínání. Myslete na bezpečí i (svoje) pohodlí

Když dítěti nejde spát, poslouží jako hračka cokoli – třeba i knoflíky z povlečení. Riziko vdechnutí hrozí u opravdu malých dětí (do 3 let), se školáky ani předškoláky problém není. Knoflíky mohou být problém i v případě, že máte trošku živější dítě. Záleží jen na vás, jak často je chcete přišívat či zda raději zvolíte pohodlnější řešení – zapínání na zip.

 

banner-text-pro-deti-fototisk

 

Barvy. Nechte výběr na dětech

My dospělí to nemáme lehké – už dávno jsme zapomněli vidět svět tak, jak ho vidí děti. A ty ho vidí po svém! Mají svoje hrdiny a oblíbené pohádkové postavy a chtějí s nimi být co nejvíc. Nosí je na školních aktovkách, na oblečení i botách… a chtějí s nimi i spát. Naše rada – největší radost dětem udělá povlečení, které si vyberou samy. Jestli zvolí Mimoně nebo Ledové království? Nechte to na nich!

Vyberte si (společně s dětmi):

 
002262 - AVENGERS 2
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.