Domovská stránka Informace k nezaplacení Jaké si pořídit povlečení na léto?

Jaké si pořídit povlečení na léto?

30. 4. 2018

Letní vedra letos přišla s velkým předstihem a mnozí z nás již nyní pociťují zhoršení spánku. Nepohodlí, které zapříčiňují pocity horka, můžeme ovlivnit správným výběrem lůžkovin. Vzhledem k tomu, že se léto nezadržitelně blíží, přinášíme několik tipů, čím vybavit ložnici.


Stará dobrá bavlna

Ne náhodou je bavlna nejoblíbenějším materiálem v celé historii ložního prádla. Je praktická, odolná a dá používat po celý rok. Díky svým vynikajícím absorpčním vlastnostem se bavlněné povlečení na léto doslova hodí a nemusíte zůstávat jen u této nesmrtelné klasiky. Z bavlny se vyrábí i několik dalších příjemných materiálů. Které to jsou?

 

001089 3D povlečení ORCHIDEJ 2 600x600


Bavlněný satén - nejideálnější volba na léto. Dobře se přizpůsobuje teplotě lidského těla, a tak v létě ochladí a v zimě naopak zahřeje. Saténové povlečení je velice jemné, jeho povrch je lesklý a příjemný na omak.

 

Pera


Damašek - tento typ povlečení si mnoho z nás pamatuje z dob našich babiček. Jedná se o jeden z nejluxusnějších materiálů na trhu s lůžkovinami vůbec. Damaškové povlečení má velmi dlouhou životnost a je odolné na praní při vysokých teplotách. K jeho výrobě se používá výhradně 100% macerovaná mako bavlna a zajištění povrchového lesku se ošetřuje speciální úpravou. Pokud chcete vsadit na kvalitu, damašek vás nezklame.

 

003480 DAMASK - krémová


Bambusová prostěradla

Popularita bambusového vlákna díky jeho antibakteriálním vlastnostem neustále roste. Jedná se o vysoce odolný hypoalergenní materiál, ve kterém se nežádoucím organismům nedaří. Bambusová prostěradla dokáží pojmout až 4x více vlhkosti než bavlna a seženete jak v jeresey, tak i froté variantě.
 
prostěradla na blog1
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.