• Bytové doplňky

Bytové doplňky

Bytové doplňky a vybavení domácnosti

Zatímco někdo vyznává v domácnosti minimalismus, pro někoho je místnost bez bytových doplňků prázdná. Útulnost bydlení závisí vždy na detailech bez ohledu na to, do jaké skupiny patříte.

Závěsy a záclony patřily po nástupu žaluzií do kategorie upozaďovaných. V současné době se tyto doplňky do domácnosti vrací zpět pro svou decentní eleganci a praktičnost. Difuzéry a vonné tyčinky patří jednoznačně do kategorie milých zbytností. Váš pokoj provoní a zútulní. Difuzéry jsou zajímavý dekorační prvek. Příjemné vůně vám zajistí také vonné závěsky z drogistického zboží.

V bytových doplňcích najdete i ryze praktické pomocníky jako ponožky. Dámské ponožky do balerín mají protiskluzovou úpravu a využijete je i doma. Pánské kotníkové ponožky jsou v botě stejně nenápadné. Prohlédněte si naši nabídku roušek. Děti pobavíte vtipným obrázkem a přitom ochráníte sebe, nebo ostatní před možnou nákazou. Pusťte z hlavy starosti, jak a s čím prát černé roušky. Pořiďte si ubrousky pohlcující barvu a přihoďte je bez obav k praní jakéhokoliv ložního prádla.