Parametry
| Kód produktu | 013780 |
|---|---|
| Rozměry prostěradla | 80 x 160 cm |
| Rozměry | 80 x 160 cm |
| Obsah balení | 1 ks |
| Výška matrace | do 15 cm |
| Na matraci | do 15 cm |
| Materiál | Mikroplyš |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Barva | bílá |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |