Mikroplyšové povlečení MÉĎA Exclusive
Parametry
| Kód produktu | 013775 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | hnědá |
| Vzor | MÉĎA |
| Styl | Se zvířaty, Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Plyšové povlečení 140x200 cm pro útulné postele
Mikroplyšové povlečení a roztomilý vzor MÉĎA na hřejivém mikroplyši pro dětské postele. Mikroplyšové povlečení 140x200 cm nabízí vzor s dětským motivem v provedení hnědých odstínů barev, a dává tak prostor k volbě vzorů a kombinací mikroplyšových doplňků podle nálady. Plyšové povlečení je vyrobeno z jemného, měkkého a mikroplyšového materiálu, který je velmi příjemný na dotek a má vynikající tepelnou izolaci.
Toto dětské povlečení na zip se snadno udržuje a můžete jej sušit při nižší teplotě i s použitím sušičky. Mikroplyšové povlečení vám při správné údržbě vydrží po dlouhou dobu a zachová si svou krásnou barvu a měkkost.