Parametry
| Kód produktu | 013773 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | šedá/béžová |
| Vzor | SRDCOVKA |
| Styl | DUO, Moderní, Romantické, Elegantní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Srdíčkové DUO povlečení z mikroplyše pro hřejivý spánek jako na obláčku
Srdce jsou symbolem lásky i náklonnosti a efektně zdobí i toto mikroplyšové povlečení, které zaručeně upoutá pozornost v každé ložnici. Šedé/béžové povlečení má na každé straně jiný podklad a potěší tak jednoduchou změnou pouhým otočením povlaků každý den. Líbivý design drobných srdíček zajisté pohladí nejen romantické duše. Navíc je mikroplyš příjemný na dotek, hebký a hřejivý materiál s krátkými chloupky, který vytváří v posteli útulno a teplo, a zajistí tak komfortní a klidný spánek i v chladnějších dnech. Mikroplyšové povlečení 140x200 cm si zachovává svůj vzhled i při běžné údržbě a rychle schne.
Klasický rozměr povlečení na jednu postel snadno povléknete na peřinu 140x200 cm a polštář 70x90 cm.