Parametry
| Kód produktu | 013776 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | tmavě zelená |
| Vzor | SRDCOVKA |
| Styl | DUO, Moderní, Romantické, Elegantní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Zelené povlečení z mikroplyše 140x200 cm pro kvalitní spánek
Hledáte ideální ložní prádlo do chladnější ložnice? Mikroplyšové povlečení se vzorem srdíček v kombinaci zelené a bílé barvy krásně doplní vaši ložnici i peřiny. Harmonie barev vytváří příjemnou a svěží atmosféru. Co od mikroplyše můžete očekávat? Mikroplyš je materiál z jemných vláken s krátkými chloupky, který má výjimečnou schopnost vytvářet v posteli útulno a hřejivé pohodlí už na první dotek.
Mikroplyšové povlečení můžete snadno sladit s dalšími produkty z naší mikroplyšové kolekce a potěšit tak nejen sebe, ale i celou rodinu.