Parametry
| Kód produktu | 009590 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 200 x 220 cm |
| Rozměry | 200 x 220 cm |
| Obsah balení | 2 polštáře + 1 přikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Knoflíky |
| Barva | tyrkysová |
| Vzor | ALBÍNA |
| Styl | Moderní, Romantické, Elegantní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Povlečení 200x220 pro milovníky pohodlí v bavlně
Extravagantní vzor mandal ALBÍNA s krásou zdobných kruhů nabízí toto francouzské povlečení, které osvěží a zharmonizuje interiér vaší ložnice. Na své si přijdou milovníci tyrkysových a šedých odstínů a pohodlného spánku. Díky dobrým vlastnostem 100% bavlny je povlečení příjemně prodyšné a hebké na omak s vynikající absorpcí vlhkosti. Francouzské povlečení má zapínání na knoflíky (umístěné na straně s délkou 200 cm) a snadno jej povlečete na kvalitní přikrývky a polštáře z naší nabídky lůžkovin. Ve dne nezapomeňte na přehoz na manželskou postel, který vaše lůžkoviny dokonale ochrání.