Přehoz na postel PAMPELIŠKY DUO - hnědý/bílý 220x240 cm
Lůžkoviny
Parametry
| Kód produktu | 009172 |
|---|---|
| Rozměry | 220 x 240 cm |
| Rozměry deky | 220 x 240 cm |
| Gramáž - g/m² | 450 g/m² |
| Složení | 100% bavlna (výplň: 100% PES) |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Barva | hnědá/bílá |
| Styl | Květinové, Moderní, Romantické |
| Vyrobeno | v Turecku |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Decentní motiv odkvetlých pampelišek a poletujícího chmýří doladí vaší ložnici k dokonalosti.
Prošívaný přehoz na manželskou postel PAMPELIŠKY je zhotoven v DUO barevném provedení a můžete jej měnit podle nálady či ročního období. Na léto se hodí bílý podklad s hnědým potiskem a v zimních měsících tmavý základ s bílým vzorem co působí vkusně v interiéru i na manželské posteli a navíc poslouží i jako lehká přikrývka.
Ozdobný, no i funkční přehoz s nenáročnou údržbou se bude zaručeně hodit.