Jerry Fabrics dětské prostěradlo FROZEN Duo Sisters 90x200
Ložní prádlo
Parametry
| Kód produktu | 010119 |
|---|---|
| Rozměry prostěradla | 90 x 200 cm |
| Rozměry | 90 x 200 cm |
| Výška matrace | do 25 cm |
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | Jerry Fabrics |
|---|---|
| Barva | růžová |
| Dětské vzory | Ledové království |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Heboučká dětská prostěradla jsou vyrobena z kvalitní 100% bavlny, jež se vyznačuje vysokou stálobarevností a děťátku tak poskytne maximální pohodlí. Oblíbené postavičky Anna a Elsa z pohádky ledové království zdobí prostěradlo po celé ploše a s růžovým podkladem krásně doladí pokojík a zaručeně jej ocení každá holčička. Spodní část bavlněného prostěradla je v rozích zakončena gumou, díky níž se lehce upevní na matraci a dobře na ni drží.