Bavlněné Renforcé povlečení BLACKY
Ložní prádlo
Parametry
| Kód produktu | 009877 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Bavlna RENFORCÉ |
| Složení | 100% bavlna RENFORCÉ |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Knoflíky |
| Barva | černá/bílá |
| Vzor | BLACKY |
| Styl | Moderní, Elegantní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Černobílé povlečení pro moderní ložnice a kvalitní spánek v bavlně
Schází vám v kolekci ložního prádla černobílá kombinace, nebo je jedna z vašich oblíbených? V tom případě si kontrast černé barvy na bílém podkladu u vzoru BLACKY doslova užijete. Moderní design je doménou tohoto bavlněného povlečení, jež vás překvapí jemně hladkou bavlnou Renforcé, která nechá vaši pokožku volně dýchat, je savá a vysoce odolná a stálobarevná i při vyšší teplotě praní. Každý povlak na polštář je unikátní a nese na sebe jinou část vzoru směrovanou vodorovně (foto je ilustrační).