Polštáře a výplně do polštářů

Prošívané a anatomické polštáře pro zdravý spánek

Jak si kdo ustele, tak si lehne. Nesprávně zvolený polštář vede k horší kvalitě spánku a někdy i ke zdravotním problémům s páteří. Každému vyhovuje něco jiného, neexistuje jediné univerzální řešení. Proto se nebojte polštáře zkoušet a měnit. Pro začátek je vhodné koupit k polštáři výplň, abyste si ho mohli naplnit do výšky a měkkosti podle svých představ. Ke klidnému spánku vám kromě polštáře dopomůže vhodně zvolená přikrývka.

Zatímco zastánci tradičního přístupu volí polštáře s prachovým peřím, osoby s alergií vyhledávají polštář a antialergenní materiály a výplně. Na oblibě získávají polštáře anatomicky tvarované a polštáře s paměťovou pěnou. V noci poskytují oporu hlavy a zamezují bolestem krční páteře.

Vyberte si z naší široké nabídky polštářů v klasických rozměrech 70x90 centimetrů. Anatomické mívají rozměr 50x70 a 50x33 centimetrů, dekorační polštář 40x40 nebo 50x50 centimetrů. Nezapomeňte si na ně koupit také vhodné povlaky na polštář. Pokud  potřebujete všechno rychle schovat, hodí se vám elegantní deka nebo přehoz přes postel.