Zveřejněno 17. 11. 2021

Vánoce roku 2021 budou plné jemných a něžných barev

Jakmile začne listí opadávat ze stromů, dává nám příroda znamení, že bychom se pomalu měli začít připravovat na Vánoce. Hlavní dominantou vánočních svátků je pochopitelně rozzářený nazdobený stromek a i ten, spolu s ostatními dekoracemi, podléhá módním trendům. Víte, které barvy Vánoc budou letos na výsluní?

Tradice nebo něco nového?

V některých rodinách se na rozzářeném stromečku každý rok objevují stejné ozdoby, které se dědí z generace na generaci. Jinde se ujímají výzdoby děti a stromek dostává pestrý kabát z doma vyrobených papírových řetězů a ozdob, zlacených ořechových skořápek či dalších přírodnin. V dalších rodinách se zdobí pokaždé jinak, např. i podle vánočních trendů. Na to je třeba se dopředu pořádně připravit a vybrat, co bude pro váš domov to pravé. Proto byste měli vědět co letos bude trendy.

Odborníci na Vánoce

Jaké barevné a stylové ladění bude na Vánoce nejžádanější, to se každoročně řeší už v lednu a únoru na odborníky i veřejností vyhledávaném světovém Veletrhu Christmas Word ve Frankfurtu nad Mohanem. Kromě nejrůznějších expozicí ze zemí z celého světa, zde probíhají i přednášky a informační panely expertů i designérů. Veletrh se těší obrovské oblibě, každý rok se ho účastní desetitisíce návštěvníků, ať už specialisté, které zde čerpají inspiraci tak i běžní lidé.

Svátky plné něhy a čistoty

Klid, harmonie, zasněžená příroda, to je trend, který bude letošním Vánocům dominovat. Pokud je pro vás elegance a jednoduchost prioritou, budete potěšeni. Hlavní barvou totiž bude bílá. Bílá, která nejlépe symbolizuje čistotu a rozjasní sváteční chvíle. Ti, co se bílé brání, mohu místo ní zvolit stříbrnou, šampaň nebo světle béžovou. I tyto barvy se tento rok na Vánoce doporučují. Prostě jemnost a něha. Pokud vám to ale je málo, podle odborníků můžete přidat také modrou. I ta patří mezi doporučené vánoční barvy pro letošek. Modrá barva navíc doma navozuje pocit vyrovnanosti a souladu.

Kombinujte, ale nepřezdobte

Kombinace těchto odstínů se k sobě vzájemně velice hodí. Ať už k sobě dáte bílou a modrou, bílou se stříbrnou nebo béžovou s modrou či stříbrnou, výsledek bude luxusní. Všechno ale záleží jen a jen na vašem vkusu. Pamatujte ale i na to, že celkově by tyto Vánoce měly být spíše minimalistické, takže přezdobenosti a překombinovanosti se letos zkuste raději vyhnout. Ve stejných barevných odstínech, pak slaďte i balicí vánoční papír na dárky, adventní věnec a další výzdobu vašeho domova.

Aby celý byt dýchal Vánocemi

Pro bezchybnou vánoční atmosféru byste pak měli doma barevně sladit i bytový textil. Třeba ubrusy či běhouny na stůl a především pak povlečení v ložnici. Mezi naším vánočním povlečením určitě najdete přesně to, co vaše designové srdce žádá pro nejlepší kombinaci barev vašeho svátečního domova. Čistotu zasněžených plání dodá ložnici třeba huňatý mikroplyš bílého povlečení JORGA. Pro modrou a bílou můžete zvolit povlečení AURORA, které vás přímo dovede do zasněžených krajin severu.

Ale zvolit můžete i ostatní z letošních vánočních barev. V našem internetovém obchodě jsou pro váš výběr téměř neomezené možnosti.

 

 
 
Bavlněné Renforcé povlečení LYANA - červené
Rozměry • 140 x 200 cm
Skladem
449
899
699
899
Prodloužené flanelové povlečení WILLOW
Rozměry • 140 x 220 cm
Prodej ukončen
649