3D povlečení MOTORKA 5
Parametry
| Kód produktu | 008778 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | 3D |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | černá, oranžová |
| 3D vzory | Motorka |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Žádný kluk ani chlap neodolá motorkám. Potěšte moto nadšence povlečením s motivem motocyklu v černé a oranžové barvě. Oceníte také materiál z mikrosaténu, který je jemný, savý a dobře schne. Nepatrně lesklý povrch doplňují příjemné barvy, které dobře odolávají častému praní.