Dětské povlečení L.O.L. SURPRISE - POOL PARTY
Parametry
| Kód produktu | 008536 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | růžová |
| Dětské vzory | L.O.L. surprise |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
L.O.L. SURPRISE jsou okouzlující okaté panenky plné překvapení. Učarovaly zejména malým slečnám, které jistě potěší i toto dětské povlečení se sytě růžovým podkladem, jež je díky 100% bavlně dostatečně absorpční, vzdušné a hebké na dotek.
Materiál a péče
K dokonalosti chybí už jen krásné barevné prostěradlo.