Parametry
| Kód produktu | 009115 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Mikroplyš |
| Gramáž - g/m² | 230 g/m² |
| Složení | 100% mikrovlákno |
| Značka | XPOSE® |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | latté |
| Vzor | KIRSTY |
| Styl | Moderní |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Povlečení z mikroplyše v latte barvě pro moderní ložnici a spánek v teple
Sháníte perfektní ložní prádlo pro zimní období? Pak jste na správné adrese! V heboučkém mikroplyšovém povlečení KIRSTY v zemitém odstínu latte - hnědé barvy si chvíle odpočinku doslova užijete. Mikroplyš je hřejivý a jemný materiál s krátkými chloupky, které má výjimečnou schopnost vytvářet v posteli útulno a teplo. Toto mikroplyšové povlečení 140x200 cm má zapínání na zip co usnadní manipulaci i údržbu ložního prádla.
Kombinujte barvy povlečení, prostěradel, dek i povlaků z naší pestré nabídky a sestavte si svou ložní soupravu z mikroplyše na míru.