Dětské povlečení FORTNITE LLAMA 2
Podívejte se na jiné z kategorie
Dětský textil
Dětský textil
Parametry
| Kód produktu | 007137 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | Zip |
| Barva | bílá |
| Dětské vzory | Fortnite |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Dětské bavlněné povlečení s motivem online hry FORTNITE potěší nejednoho malého hráče. Veselá paleta barev na světlém základu v šedé působí svěže a vnese tak do pokojíku pozitívní energii. Příjemně překvapí také na dotek jemný materiál, který je vzdušný a dobře absorbuje vlhkost.