• Pro mazlíčky

Pro mazlíčky

Chovatelské potřeby pro psy a kočky

Mezi chovatelské potřeby bezpochyby patří i hračky pro psy či hračky pro kočky a neodmyslitelně také pamlsky. Každý hafan i kočička nám dělá radost a takoví mazlíčci si určitě zaslouží chutnou a šťavnatou odměnu. Nejenže svého čtyřnohého parťáka či krásnou a svéhlavou kočičku příjemně odměníte, a tím si utužíte jejich přízeň, ale navíc podle složení jednotlivých pamlsků podpoříte zažívání, lesklou srst, či vitalitu kloubů. Pokud jste pečlivý ve výběru, pamlsky pro psy či pamlsky pro kočky od značky Truly budou vám i vašim mazlíčkům vyhovovat. Všechny továrny výrobce byly schváleny systémem bezpečnosti potravin HACCP, která zajišťuje kontrolu rizik zdravotní nezávadnosti a dohlížejí, aby zákazník obdržel pouze kvalitní pamlsky pro psy i kočky.

Tvar je také důležitý! Mazlíčci zbožňují sušené maso, nejčastěji jako tyčinky pro psy, kostičky, kolečka, plátky, a dokonce i sushi, či pasty a krémy pro kočky. Pro velké psy se hodí větší kousky ve větším balení a střední plemena i malé psy ocení měkké pamlsky pro psy, tenké tyčinky či malé tvary vhodné i jako výcvikové pamlsky. Zdravé zoubky vašich mazlíčků určitě podpoří i dentální tyčinky pro psy, či dentální tyčinky pro kočky.

Mlsný jazýček koček zajisté potěší chutný krém či pasta v tubě, kterou jednoduše vymáčknete v požadovaném množství.

 

Napapané bříško si zaslouží příjemný odpočinek. Mikroplyšové deky poskytnou měkkost, jemnost i teplíčko nejen Vám, ale i Vaším mazlíčkům. Vylaďte si interiér do tlapek s povlečením, polštářkem i dekou či mikinodekou v sekci mikroplyš pro dokonalou pohodu mazlíčků i vás.

Veselé zvíře - šťastný majitel.