Dětské povlečení FORTNITE
Podívejte se na jiné z kategorie
Dětský textil
Dětský textil
Parametry
| Kód produktu | 007134 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Složení | 100% bavlna |
| Zapínání | Zip |
| Barva | modrá/bílá |
| Dětské vzory | Fortnite |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Povlečení Fortnite pro kvalitní spánek v bavlně
Dětské povlečení 140x200 s motivem online hry FORTNITE potěší nejednoho malého hráče a gradující odstíny z bílé až do modré - tyrkysové barvy hravě doladí každý dětský pokoj. Ke kvalitnímu spánku přispěje na dotek jemný, vzdušný materiál 100% bavlny a odolné barvy vhodné pro dětskou pokožku.
Povlečení pasuje na klasické jednolůžko a na rozměr peřiny 140x200 a polštáře 70x90 cm.