Dětské povlečení LEGO CITY 822
Podívejte se na jiné z kategorie
Dětský textil
Dětský textil
Parametry
| Kód produktu | 009303 |
|---|---|
| Rozměry polštář | 70 x 90 cm |
| Rozměry přikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozměry | 140 x 200 cm |
| Obsah balení | 1 polštář + 1 přikrývka |
| Materiál | Bavlna |
| Složení | 100% bavlna |
| Značka | Halantex |
|---|---|
| Zapínání | Zip |
| Barva | modrá |
| Dětské vzory | LEGO |
| Styl | Dětské |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Upozornění | Zobrazení barev produktu se může nepatrně lišit od skutečnosti |
Popis produktu
Akční pohádkový LEGO svět uchvátil celý svět a přináší i toto bavlněné povlečení. Akční postavičky, letadlo i parádní hasičské auto na modrém základu jsou správnou volbou pro malé záchranáře. Dopřejte svým dětem bavlněné povlečení s nádechem fantazie, pestrých barev, jež je vyrobeno z hladké 100% bavlny. Jednoduchá údržba a praktické zapínání dopřeje vašim hrdinům nerušený spánek.